Mielno

Mielno

MrzeżynoKrynica-Zdrój

Kamera obrotowa online w Mielnie

Mielno to niezwykle atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego w województwie zachodniopomorskim, na środkowym wybrzeżu, około 12 kilometrów od Koszalina.

Naturalnie największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wzdłuż której ciągnie się, tak jak w przypadku wielu polskich kurortów nadmorskich, atrakcyjna promenada spacerowa, gdzie ulokowane są liczne kawiarenki, kramiki, restauracje, bary oraz oczywiście smażalnie ryb. Promenada, tak jak i plaża, jest latem gwarna, kolorowa i zatłoczona. Przy głównym wejściu na kąpielisko, na promenadzie, przy ulicy Kościuszki znajduje się Pomnik Morsa. Symbolizuje on organizowany w Mielnie, już od ponad dekady, Międzynarodowy Zlot Morsów. Pomnik odsłonięty został 13 lutego 2010 roku. Co ciekawe, tuż po odsłonięciu pomnika, a dokładniej następnego dnia, został w Mielnie pobity Rekord Guinessa w kategorii „Największe zanurzenie misiów polarnych”. Przy temperaturze wody poniżej 10 stopni Celcjusza w jednej chwili zanurzyło się w niej nieco ponad 1000 osób.

Obraz na żywo z kamery obrotowej w Mielnie

Mielno posiada bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, na turystów czeka ogrom atrakcji. Począwszy od ulicznych zwierzyńców, przez skoki na bungee, aż po wesołe miasteczko. Miłośnicy zabytków powinni odwiedzić średniowieczny gródek strażniczy otoczony fosą położony na trasie biegnącej w stronę morza z ulicy Kościelnej. W centrum wsi znajduje się, wzorowany na słynny londyński „głośny” park, Hyde Park.

2015.07.16 - Przykładowy obraz z kamery obrotowej w Mielnie

Kamera obrotowa w Mielnie

Miłośnicy dwóch kółek z pewnością nie będą zawiedzeni. Przez wieś przebiegają liczne ścieżki rowerowe, natomiast miłośnicy spacerów powinni przejść się piękną alejką lipową z Mielna do Mielnika. Amatorzy sportów wodnych mają do dyspozycji nie tylko wody Morza Bałtyckiego, ale także wody Jeziora Jamno, po którym w lecie kursuje statek.

Obraz z kamery pochodzi ze strony mielno.pl