Sopot

Sopot

Widok z kamery obrotowej online w Sopocie

UstkaMrzeżyno

Kamera obrotowa online z Sopotu

Bez dwóch zdań, jest to jeden z ciekawszych widoków z kamery obrotowej, jaki udało nam się znaleźć do tej porty w sieci. Może jakość kamery nie jest najlepsza, lecz niewątpliwie jest wystarczająca, aby móc z przyjemnością oglądać panoramę Sopotu z molo. Największą wadą tego widoku, są linki przebiegające tuż przed obiektywem, które nieco przeszkadzają w podziwianiu widoków.

Sopockie molo jest najdłuższym, drewnianym obiektem tego typu w Polsce. Niestety wstęp na molo jest odpłatny. Bilet ulgowy to koszt w granicach 4 złotych, natomiast bilet normalny kosztuje około dwa razy więcej. Niemniej jednak, warto zapłacić za tą przyjemność, ot chociażby dla samych widoków, a dodatkowym atutem jest to, że im dalej w morze, tym więcej jodu w powietrzu, a sopockie molo wcina się w Bałtyk na długości około 500 metrów.

Obraz na żywo z kamery obrotowej w Sopocie

Sopot jest bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie Polski. Położony jest w województwie pomorskim, nad Zatoką Gdańską, a wraz z Gdynią i Gdańskiem wchodzi w skład Trójmiasta. Gdybyśmy zapytali turystów, z czym najbardziej kojarzy się im Sopot, większość z nich prawdopodobnie powiedziała by, że z morzem, molo i Monciakiem, czyli ulicą Bohaterów Monte Casino, będącą głównym deptakiem miasta. Jest to miejsce niezwykle popularne, przez co zatłoczone, głośne i kolorowe, na wyjątkowy klimat ulicy wpływają zabytkowe kamienice, w których mieszczą się knajpki i sklepiki z pamiątkami. Przy Monciaku usytuowany jest także Krzywy Dom, jeden z symboli miasta.

2015.07.16 - Przykładowy obraz z kamery obrotowej w Sopocie

Kamera obrotowa w Sopocie

Na zdjęciach z kamery widoczny jest, stosunkowo niedawno wybudowany, port jachtowy Marina Sopot, natomiast przy linii brzegowej widoczny jest w oddali słynny Grand Hotel, Latarnia Morska, a także Skwer Kuracyjny usytuowany przy bramie wejściowej na molo.

Obraz z kamery pochodzi ze strony task.gda.pl