Białystok

Białystok

Białystok kamera obrotowa

Białka TatrzańskaStrona główna

Kamera obrotowa online w Białymstoku

Kamera została zamontowana na dachu budynku położonym przy wjeździe do zajezdni autobusowej Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. Niestety, jakość zdjęć z kamery jest dość niska, a sama ulica Składowa i jej najbliższe okolice nie są nazbyt atrakcyjne turystycznie. Niemniej jednak każdy doceni możliwość sterowania kamerą, chociaż z pewnością widoki mogłyby być ciekawsze, gdyby kamera została zamontowana np. na wieży kościoła św. Rocha, który usytuowany jest w ścisłym centrum Białegostoku.

Sterowanie kamerą obrotową

Ponad obrazem z kamery znajduje się ramka, dzięki której możemy za sprawą dwóch kliknięć zobaczyć wybrane z listy miejsce. Wówczas obiektyw kamery w czasie do 10 sekund, zmieni swoją pozycję i takim sposobem bez trudu możemy zobaczyć np. wspomniany wcześniej kościół św. Rocha. Choć przy bezchmurnej i słonecznej pogodzie, biały kościół, na tle niebieskiego nieba, przy słabej jakości zdjęć z kamery jest prawie niewidoczny. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest suwak, który pozwala na sterowanie obiektywem kamery w pionie, natomiast pierwszy suwak poniżej obrazu z kamery pozwala na obracanie obiektywem kamery w poziomie. Kolejny, umożliwia przybliżenie lub oddalenie obrazu, zaś ostatnim suwakiem możemy ustawiać ostrość.

Obraz z kamery obrotowej online w Białymstoku

Przykładowy obraz z kamery obrotowej w Białymstoku

Białystok to miasto położone we wschodniej Polsce, stolica województwa Podlaskiego. Choć nie jest to miasto nazbyt popularne z turystycznego punktu widzenia, ze względu na niewielką ilość zabytków, to warto tutaj przyjechać chcąc po prostu odpocząć. W samym mieście znajduje się kilka hektarów lasów i kilka parków miejskich. Białystok otoczony jest praktycznie z każdej strony lasami, które stwarzają szereg możliwości spędzania wolnego czasu. Lasy to doskonałe miejsce na relaksacyjne spacery, które połączyć można z grzybobraniem, natomiast okolica sprzyja wypadom rowerowym. W Białymstoku w przeciągu kilku ostatnich lat powstała ogromna sieć ścieżek rowerowych, a od zeszłego roku istnieje możliwość wypożyczenia rowerów miejskich. Ponad 40 stacji rowerowych rozrzuconych jest po całym mieście.

Obraz pochodzi ze strony kpkm.pl