Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch

Krynica-ZdrójBydgoszcz

Kamera obrotowa online z Kasprowego Wierchu

Zakopane to niekwestionowana zimowa stolica Polski, od lat fascynująca ogromne rzesze turystów, nie tylko z Polski, ale także i z zagranicy. Położenie miasta u samych stóp Tatr zapewnia fenomenalne widoki na najwyższe polskie szczyty. W samym Zakopanem nie brakuje atrakcji, a większość z nich znajdziemy, na popularnych na całą Polskę, Krupówkach, które niegdyś zachwycały tradycyjną zabudową i wszechobecnym folklorem, zaś przez zbyt mocne skomercjalizowanie utraciły ogromną część swojego wspaniałego, górskiego uroku.

Choć coraz częściej opinie na temat zimowej stolicy Polski są podzielone, ze względu na wszechobecne tłumy głośnych turystów i licznych naciągaczy, to Zakopane było, jest i będzie najlepszym punktem wypadowym w Tatry, które są doskonałym miejscem wypoczynku o każdej porze roku. Wspaniałe, malownicze dolinki, liczne górskie jeziora oraz majestatyczne góry zachwycają każdego turystę. Aby uciec od głośnych turystów, najlepiej wybrać się na szlak, choć nie na każdym jest cicho i spokojnie.

Obraz na żywo z kamery obrotowej na Kasprowym Wierchu

Obok Giewontu, Kasprowy Wierch jest najczęściej zdobywanym szczytem w Tatrach. Nie tylko ze względu na stosunkowo łatwy szlak pieszy, ale także dzięki kolejce górskiej wjeżdżającej na sam szczyt. Wielu turystów wjeżdża i zjeżdża z Kasprowego kolejką, my jednak zachęcamy do skorzystania z kolejki jedynie w drodze powrotnej. Satysfakcja ze zdobytego szczytu będzie o wiele większa, jeśli wylejemy nieco potu, natomiast zjazd kolejką umożliwi podziwianie fantastycznych widoków roztaczających się z krzesełka, których nie ujrzymy wchodząc pieszo.

2015.07.16 - Przykładowy obraz z kamery obrotowej na Kasprowym Wierchu

Kamera obrotowa na Kasprowym Wierchu

Kamera obrotowa została zamontowana w okolicach szczytu Kasprowego Wierchu. Na zdjęciach z kamery widoczna jest Świnica, a także profil Kościeliska. Na południu rozciąga się widok na Kopy Liptowskie, zza których wygląda wierzchołek Krywania. Chyba trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację kamery, niż na szczycie góry. Choć największą wadą są bardzo często występujące mgły na tej wysokości, które skutecznie uniemożliwiają podziwianie fantastycznych widoków.

Obraz z kamery pochodzi ze strony pkl.pl